niedziela, 27 października 2013

DUST IN THE WINDPiękna polska złota jesień przeszła już do historii a przynajmniej w moim mieście czyli Olsztynie. Niegdyś skąpane w ciepłych promieniach słońca złote liście dziś ustąpiły miejsca chłodnej aurze, którą w pełni zawładnął deszcz. Czas, który płynie nieubłaganie każdego dnia wystawia nas na próby, doświadczając dobrych jak i tych złych chwil….

Minione dni przyniosły refleksje dotyczące kruchości życia i osób, które nas otaczają w zabieganym, wiecznie gdzieś pędzącym rytmie świata. Pewnie większość z Was najbliższy okres poświęci sprzątaniu grobów bliskich i wyjazdom w rodzinne strony. Swój weekend poświęciłem wraz z moją Mamą na porządki na cmentarzu co wprowadziło mnie w melancholijny, wręcz depresyjny nastrój. Nie wiadomo jak przygotować się dobrze i czy w ogóle jest to możliwe na stratę ważnych osób w naszym życiu. Jakie słowa powinny być wypowiedziane, jakie gesty wykonane, aby mieć poczucie, że zrobiliśmy wszystko w kierunku okazania troski i uczuć bliskich nam osób? Tak naprawdę nie ma chyba na to złotej recepty i puentując mojego dzisiejszego posta oraz osobiste odczucia nasuwa się tylko jedno zdanie ale jakże uniwersalne i prawdziwe mimo upływu czasu….,, Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą (…) ‘’
ks. Jan Twardowski


marynarka, sweter - H&M, spodnie - GAS   via schaffashoes.pl, zegarek Fossil via demus-zegarki.pl,


Żeby nie było tak smutno w dzisiejszym poście informuję, zę Schaffashoes przygotowała na Halloween promocyjny rabat -30% który trwa do 3 listopada.Aby skorzystać ze zniżki należy użyć kodu "Hell13" 

10 komentarzy:

 1. uwielbiam piosenke z tytulu postu! ;) a stylizacja klasa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna sceneria i fajna stylizacja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Za każdym razem kiedy przeglądam twojego bloga uświadamiam sobie jak bardzo tęsknię za Olsztynem...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie da się przygotować na utratę bliskich... Czy to nagła śmierć, czy też spodziewana boli tak samo. Tak myślę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co do komentatorów wyżej ja tęsknie może nie za Olsztynem bo nigdy nie miałam okazji tam być ale ogólnie za Polską !:), ehh Jack głowa do góry:) chyba każdy z nas ma gorsze chwile a pogoda za oknem nie sprzyja.

  OdpowiedzUsuń
 6. W ciemnej tonacji wyglądasz baardzo poważnie:)
  A co do Shaffashoes to jakoś nie mogę przełamać się do zakupów online ;p
  Pozdrówka P.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trafiłam na Twojego bloga poprzez filmik, w którym robiłeś makijaż siostrze i tak przeglądam go i przeglądam i mogę powiedzieć, ze Twoje stylizacje są świetne. A Olsztyn achh cóż to za piękne i klimatyczne miasto, bywam tam co miesiąc i zawsze żałuję, że nie poszłam tam na studia. Pozdrawiam Cię gorąco, Ewelina

  OdpowiedzUsuń
 8. Inteligentny Facet z Ciebie, miło przeczytać coś z sensem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Genialna stylizacja uważam. Niby prosta, ale z klasą. Okulary nawet też tutaj bardzo dobrze w tym wszystkim się odnalazły ;-)

  OdpowiedzUsuń