wtorek, 31 grudnia 2013

PODSUMOWANIE ROKU 2013

Mamy ostatni dzień 2013 roku. Gdzie nie spojrzę wszędzie ktoś podsumowuję miniony rok. Postanowiłem, że nie będę gorszy, tym bardziej, że 2013 roku przyniósł wiele nowego w moim życiu.

piątek, 27 grudnia 2013

HO, HO, HO - CZYLI CO MI PRZYNIÓSŁ SANTA?Święta, święta i po świętach. Po tygodniowych przygotowaniach została masa jedzenia w lodówce , 3kg więcej na wadze i sporo prezentów. Te ostatnie są akurat bardzo pozytywnym aspektem chociaż oczywiście nie najważniejszym w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym roku Mikołaj był dla mnie bardzo hojny i idealnie trafił w moje gusta. Chcę się z wami podzielić tym co dostałem, bo możliwe, że ktoś znajdzie tu inspiracje na prezenty na przyszłość.

sobota, 21 grudnia 2013

STORY OF MY LIFE


Minął miesiąc od mojego ostatniego postu. Bardzo żałuję, że ta przerwa była tak długa, ale życie pisze różne scenariusze i nie zawsze możemy robić to na co mamy ochotę. Ostatnio miałem kilka przeciwności losu, które uniemożliwiły mi przygotowanie kolejnej stylizacji. W między czasie ciągle staram się przygotować posty dotyczące moich przemyśleń. Na komputerze mam przynajmniej klika wersji jednak żadnego wpisu nie potrafię skończyć. Zazwyczaj pod koniec brakuje mi weny lub pojawiają się wątpliwości czy to co napisałem ma sens. Jestem osobą, która w pewnych kwestiach jest pedantyczna i nie dopuszczam myśli, żeby opublikować na blogu coś, czego do końca nie będę pewny.